Na Zimní expedici 2020 se podíváme tentokrát do Sloupu.
Zimní EXpedice Sloup 2020

Ahoj rohatí a rodičové,
jak už všichni víte, pojedeme do asociační chalupy ve Sloupu v Čechách. Budeme spát v teple na postelích ve vlastních spacácích. Pro zájemce bude možnost přespat i venku ve stanu.
Vydáme se na výlety po okolních skalách, navštívíme místní skalní hrad. V plánu máme i koupačku v Českolipském bazéně. Po dobu akce plánujeme hodně výletit, hrát všelijaké zajímavé hry a užívat si klidné a zábavné večery.
Termín akce je od So 7.3. 2020 do So 14.3.2020.
Sraz: v 10:00 na kladenském nádraží pod vrbou!
Návrat: v 18:08 na stejném místě
Cena je 1800 Kč (cena pro druhého sourozence 1350 Kč) za celý týden včetně dopravy, vstupů a výborného jídla vlastní výroby. (Ostatní se domluví přímo s námi, podle délky pobytu a druhu dopravy.)
Co s sebou: batoh, spacák, karimatka pevná obuv, dostatek teplého oblečení na ven, věci na převlečení do chaty, přezůvky, plavky, ručník, hygienické potřeby, čelovka, věci na družinovku, kartička pojišťovny, nůž, plecháček, oblíbená desková hra, sobotní svačinu a oběd do vlaku
Pro zájemce je možnost spaní venku, je nutno se však vybavit opravdu teplým oblečením a zimním spacákem! Případné dotazy směřujte na Kubu.
Na závěr Vás požádáme o vyplnění přihlášky. Přihlášku odevzdejte svým rádcům nebo přímo Kubovi do středy 12.2.2020!
Odkaz na chatu: https://chalupy.a-tom.cz/chalupa/39-sloup-ubytovna
Už se těšíme
Lucka a Kuba