Po roce se sklouzneme po skluznicích ve Steinbachu.

Ahoj Rohatí, nabízíme opět možnost vyrazit na víkend na běžky do Krušných hor za kamarády ze saského Steinbachu. Ubytovaní budeme mimo civilizaci v lesácké chatě Wilder Jäger bez elektřiny a vody. Hlavním programem je sobotní výlet na běžkách k Volkerovi do Výsluní a nedělní kratší lyžování/bobování. V pátek večer pro nás místní nachystají hostinu s krušnohorskými dobrotami, zahrajeme na kytary a v sobotu to zas oplatíme my jim a uvaříme něco českého.
Akce je určena pro děti od 12ti let, pro zdatnější běžkaře. Běžky s sebou jsou tedy nutné! Ovšem komu je více než 15let, neběžkuje, ale chtěl by si jet jen tak zařídit na sníh, je to taky možné. Musí však počítat s tím, že v sobotu si zařídí vlastní alternativní program.
Cestovat budeme auty, vlak tam nejezdí. Kdo může vzít auto, hlaste se co nejdříve Helče na tel. 605586877, náklady na cestu se plně vrátí. Bližší info ráda podám telefonicky.
Odjezd: pátek 31.1. 2020 v 17 hodin od klubovny.
Příjezd: neděle 2.2.nejpozději do 17 hodin ke klubovně
Cena: 400,- Kč (sourozenec 300,- Kč), v ceně je cesta autem a příspěvek na jídlo a ubytování (ubytování zčásti uhradí pořadatel, jídlo zčásti obstarává hostitel).
Přihláška: odevzdejte na družinovkách do pátku 17.1. 2020, ostatní mimo družiny sms Helče co nejdříve po oddílovce. Peníze vybereme při odjezdu.
S sebou: běžky, můžete vzít plastové ježdíky (ne boby – nevešly by se do auta), oblečení na běžky a do sněhu, teplé převlečení do chaty, pevné nepromokavé boty, přezůvky, spacák – teplý!, karimatka, čelovka nebo jiná baterka – nutné!, průkaz pojišťovny, občanka nebo pas, páteční večeře, svačina na sobotu a neděli.
Pojeďte. Těšíme se! Helča, Boci, Vojta, Rozinka, Bětka & Kulich Podroužkovi