Myslím, že asi všichni máme rádi tradice.

Třeba Vánoce, rodinné večeře, oslavy narozenin, a tak dále a tak dále. Každá země má své tradice, každá rodina má své tradice, a své tradice má i náš oddíl. Je jich mnoho, ale jednou z hlavních tradic jsou NON-STOP akce, které si užíváme již od roku 1981. Je to Přejezd, Přeběh a Přechod. Letos, tedy v roce 2019 je na řadě Přeběh, a to Evropy, a to z českého městečka Mikulova až do chorvatského přístavu Rijeky. Ano, doběhneme si až k moři! Ať už vás běhání baví, chcete s ním začít, toužíte si připadat jako Forrest Gump, nebo si prostě jen chcete užít nezapomenutelnou akci a udělat si spoustu zážitků, vykoupat se v moři (a zlepšit si fyzičku), pak je toto akce přesně pro vás. Pokud máte jakýkoli jiný důvod, tak je taky přesně pro vás. Tato akce je totiž pro každého a každý ji zvládne, máme výkonnostně rozdělené skupinky a rozhodně se nebojte, že na vás něco bude moc dlouhé. V termínu 8. 5. - 12. 5., ve kterém Přeběh je, uběhneme celkem 630 kilometrů! Poběžíme štafetově, s doprovodným autobusem, a poběžíme například i přes Vídeň či Maribor.
Zde je pár potřebných informací:
Cena: 1500,- Kč členové oddílu se zaplaceným zápisným, 2000,- Kč členové oddílu bez zaplaceného zápisného, 2500,- Kč člověk mimo oddíl
datum: 8. 5. - 12. 5. 2019
S sebou: cestovní pas (pokud možno všichni, kvůli chorvatským hranicím), občanku, kapesné, boty na běhání, sportovní oblečení, pohodlné oblečení do autobusu, plavky, čokoládu na povzbuzení těla a duše, motivaci, spacák nebo deku, lžíci, plecháček a zbytek věcí, co se obvykle vozí na akce.
Anička
Závazné přihlášky noste do 31. 3. i s penězi rádcům. =)