Ahoj rohatí a rodičové, doufám, že termín Zimní expedice máte zapsaný. Pro zopakování pojedeme do asociační chaty v Janově nad Nisou v Jizerských horách nedaleko běžkařské magistrály a města Liberec.
Odkaz na chalupu přikládám zde:
http://chalupy.a-tom.cz/chalupa/31-janov-nad-nisou
Termín akce je 2. 3. 2019 až 9. 3. 2019.
Cena je 1700,- Kč za celý týden včetně dopravy a výborného jídla vlastní výroby. Zálohu 1000,- Kč nebo rovnou celou částku odevzdejte spolu se závaznou přihláškou svým rádcům nebo přímo mě do oddílovky v pátek 8. 2. 2019.
 Doplatek 700 Kč odevzdejte svým rádcům do středy 20. 2. 2019. Přesné časy a seznam věcí co sebou se dozvíte během únorových družinovek, a samozřejmě v únorovém časopisu. Určitě však počítejte s tím, že budete potřebovat s sebou běžky, hůlky atd. Pojedeme tam i zpět určitě vlakem s přestupy. Běžky a společný materiál s jídlem se povezou autem, ale všechny ostatní osobní věci je potřeba mít zabalené v jednom batohu (ideálně v kletru pro snadnější přesuny mezi vlaky.

Určitě vás zajímá co sebou vzít a v kolik a kde se sejdeme. Účastníků už je celkem dosti včetně rodin s malými dětmi. Takže se nikdo nemusí bát, že by program byl moc náročný. Vyrazíme určitě na výlet do nedalekého Liberce na bazén, nebo třeba na Ještěd. Starší a zdatnější si určitě projedou krásné nedaleké běžkařské trasy a pro menší se najde mnoho sněhu na veselé zimní aktivity.

Pojedeme tam vlakem a autobusem… bude dosti přestupů, takže je potřeba mít dobře zabaleno do jednoho batohu. Lyže a další společné věci se povezou autem. Pokud by někdo chtěl dorazit později, určitě může. Každý se individuálně domluví přímo se mnou. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 733119504)
Sejdeme se v sobotu 2.3. 7:45 na kladenském vlakovém nádraží.
Vrátíme se v sobotu 9.3. 17:45 tamtéž.
Cena celkem je 1700 Kč za celý týden včetně dopravy. (Ostatní se domluví přímo se mnou, podle délky pobytu.)
Co vzít sebou: běžecký komplet (běžky, hole, boty), spacák, karimatku, přezůvky, oblečení do chaty, hygienické potřeby, plavky a ručník, spodní prádlo (hlavně dost ponožek a nějaké teplé), teplé věci (na ven i do mokra), náhradní rukavice, oblečení na běžky či bodování a koulovaní, pevnou nepromokavou obuv, lahev na vodu (alespoň 1l), malý batoh na výlety. Přibalte i oblíbenou deskovku a kdo má a chce i hudební nástroj na dlouhé zimní večery ☺, nakonec nezapomeňte přibalit vydatnou svačinu, na cestu do vlaku.
Už se moc těším
Lucka V