Dobrá zpráva pro příznivce zimních hrátek. Zalyžujeme si ve Steinbachu.

Zveme Rohaté na lyže do saského Krušnohoří
Ahoj Rohatí,
jako každý rok nabízíme možnost vyrazit na víkend na běžky do Krušných hor za kamarády ze saského Steinbachu. Ubytovaní budeme mimo civilizaci v lesácké chatě Wilder Jäger bez elektřiny a vody. Hlavním programem bude sobotní výlet na běžkách k Volkerovi do Výsluní a nedělní kratší lyžování/bobování. Akce je určena pro děti od 10ti let, pro zdatnější běžkaře (ti si dají do těla při náročnější trase), i pro začátečníky. Běžky s sebou jsou nutné! V pátek večer pro nás místní nachystají hostinu s krušnohorskými dobrotami, zahrajeme na kytary a v sobotu to zas oplatíme my jim a uvaříme něco českého.
Cestovat budeme auty, vlak tam nejezdí. Kdo může vzít auto, hlaste se co nejdříve Helče na tel. 605586877, náklady na cestu se plně vrátí. Bližší info ráda podám telefonicky.
Odjezd: pátek 18.1. v 17hod od klubovny.
Příjezd: neděle 20. 1. nejpozději do 17hod ke klubovně
Cena: 400Kč (sourozenec 300Kč), v ceně je cesta autem a příspěvek na jídlo a ubytování (ubytování zčásti uhradí pořadatel, jídlo zčásti obstarává hostitel).
Přihláška: děti do 14let odevzdají na družinovkách do středy 16.1., ostatní sms Helče co nejdříve po oddílovce. Peníze vybereme při odjezdu.
S sebou: běžky, menší děti plastové ježdíky (ne boby – nevešly by se do auta), oblečení na běžky a do sněhu, teplé převlečení do chaty, pevné nepromokavé boty, přezůvky, spacák, karimatka, čelovka nebo jiná baterka – nutné!, průkaz pojišťovny, občanka nebo pas, páteční večeře, svačina na sobotu a neděli (sušenka, ovoce).
Pojeďte. Těšíme se! Helča, Boci, Vojta, Rozinka & Kulich Podroužkovi