Ahoj odvážní cyklisti a cyklistky, rodiče a kamarádi.Přejezd se nám kvapem blíží, skupiny se plní a přípravy vrcholí. Itinerář se dolaďuje a už je skoro v tiskárně. Kola už objíždí potřebné prohlídky a inovace. Doufám, že už se těšíte tak hodně jak já. Celkem se rozhodlo vyrazit 27 bláznivých cyklistů rozdělených do 5 výkonnostních skupin. Každé skupince vychází kolem osmi etap. První a poslední trasu si užijeme v poklidném tempíčku společně. Že jste to ještě neplatili? Nevadí. Ve středu 18.4.2018 v 18:30 bude schůzka účastníků, kde si povíme všechny důležité informace (Co sebou? V kolik bude sraz? Kolik si vzít eur? atd.) Vybereme peníze a hlavně prohlédneme kola.

Takže nezapomeňte přijet na kole. Vystartujeme 27.4. v 8.00 hodin z ulice Vitry v Kladně Cíl nás podle plánů čeká po krásné společné etapě přes centrum Paříže ve Vitry sur Seine kolem půl druhé odpoledne. Vrátíme se autobusem 1.5. v odpoledních hodinách. Cena akce: 1500,- Kč pro členy oddílu, kteří mají zaplacené roční zápisné 2000,- Kč pro přijaté členy oddílu 2500,- Kč pro kamarády =)

 

PS: Pokud by ses chtěl ještě přidat, a také se zúčastnit této super akce. Neváhej a napiš Lucce V. (tel. 733119504, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).