Organizační štáb už pravidelně zasedá a vše připravuje.

Pro všechny, kdo se na pravidelné přípravné schůzky nedostanou, přinášíme informace přímo od našeho zvláštního zpravodaje, který byl přítomen v jádru dění. Jen podotýkám, že štáb zasedal ve středu 17. ledna 2017 a příště se sejde 14. února 2017 v 18:15. A co se tedy upeklo?
Především - datum se nemění. Startujeme tedy v pátek 29. dubna letošního roku a vracíme se na prvního máje. Co se ovšem může pohnout, je přesný časový plán. S ohledem na to, abychom měli v Paříži víc času, vyrazíme možná už v pátek ráno. Tím by se vytvořil v Paříži časový prostor pro prohlídku cílového místa a také pro odpočinek řidičů.
Zásadní změnou, která z lednového štábu vyplynula, je ovšem způsob dopravy. Vzhledem k vysokým nákladům za autobus jsme totiž chtěli použít přepravu auty. Ale řidiči aut by byli příliš unavení a tato varianta by byla z tohoto pohledu dost riskantní. Navíc z propočtu přibližných nákladů vyplynulo, že bychom až tak moc neušetřili. Proto byl Skupik pověřen zjistit cenovou nabídku autobusu s vlekem. Vše se rozhodne na některé z našich dalších schůzek.
Od nákladů a naopak peněz získaných od sponzorů se budou odvíjet dresy, startovné a další záležitosti. Každopádně pokud chcete jet s námi, můžete určitě už teď kontaktovat Lucku Veinerovou a zároveň si zamluvit dovolenou určitě na pondělí 29. dubna a možná i na předchozí pátek.
Máme se určitě na co těšit.