Konečně se rozběhla normální oddílová činnost.
A k ní patří i pravidelné zápočtové cesty.
Letos jsme se podívali do okolí Liberce.
Můžeme si to připomenout prostřednictvím autentických zážitků.
Já jsem se na zápočtovku byla podívat pouze na část, ale i ta se vydařila. Skautíci mají v Liberci moc hezkou základnu. Je to kousek od ZOO, do které jsem si řekla, že příště musím zajít. A také kousek od tramvaje 3, která projede celým městem a vyhodí turisty skoro až pod Ještědem, takže stačí jen zdolat závěrečný kopec.

Večer, co jsme dojeli jsme opékali buřtíky, někdo klobásky. ?A po celodenním výletě šli všichni brzo spát. Znavení, ale spokojení.
V pátek byl hlavní program dne bazén. Všichni se na něj moc těšili, ale ještě předtím jsme si zahráli skvělou hru, během které jsme si bazén nejdříve museli postavit a co bylo zajímavější, získat si na něj povolení. Povedlo se to nakonec všem třem skupinkám a konstrukce ze špaget a maršmelounů překvapivě dobře držely. Odpoledne už jsme se vydali na doopravdový bazén, ale po cestě jsme se ještě stačili stavit na hřišti, protože pár z nás muselo nejdřív na antigenní test, aby nás tam pustili. My s Láďou jsme se pak rozloučili a byli jsme moc rádi, že jsme se alespoň na chvíli mohli stavit.

liberec01