Náš oddíl dosáhl na Vyzvědačích úspěchu. Přivezl putovní větev! 
To se nám naposledy na této mezioddílové hře podařilo před mnoha lety.
A podobného úspěchu jsme dodáhli i tentokrát.
Gratulujeme a těšíme se příští rok na obhajobu.
Sláva nazdar výletu! Už je to tak. I my vyrážíme na Vyzvědače. Loni jsme byli druzí, a tak doufáme, že budeme alespoň stejně dobří, je-li lepší. ? Letos se podíváme do krásného Hradce Králové. Náměstí a přilehlé uličky jsou pro Vyzvědače jako stvořené. Tomek nás v pátek všechny přivítal a v sobotu už se jde na to. Roháči vyrazili v tak hojném počtu, že se nakonec museli infiltrovat i mezi Robinsony, aby se všichni zahráli. Máme tedy hned tři zastoupení v prvním, třetím a čtvrtém kole. Hrajeme ve složení Roháči děti, Roháči dospělí a Robáči (Roháči + Robinsoni). A jak to dopadlo? Dobře, nebudu napínat. Děti skončily v polovině, což je super úspěch, Robáči byli třetí

a… Poslední skupina Roháčů vyhrává větev! V neděli tedy můžeme všichni slavit u společného slavnostního oběda - pizzy - a pak už se slávou vezeme větev domů.
Péťa
Milí Roháči, Roháčky, Roháčata, dne 8.10 jsme vyrazili do Hradce Králové na Vyzvědače. Vyzvědači jsou taková super hra, při které mezi sebou soupeří oddíly o to, kdo z nich na cizím území zjistí nejvíce odpovědí na otázky. Letos jsme se hodně snažili, a proto jsme obsadili 1. místo a získali jsme putovní pohár neboli "Větev".
Šachy

Můžete se podívat na několik obrázků.
vyzv1902 
 
vyzv1903
 
vyzv1904