Je zde pozvání od Dakotů, které se neodmítá. Posuďte sami.

Zdravím vespolek, vedoucí vyzvědačských skupinek,

netradičně, neuvěřitelně s předstihem:) se ozýváme již na začátku září, abychom poreferovali o letošních Vyzvědačích.

Nuže, svoláváme boj do jednoho krásného města, kam Vyzvědači ještě nikdy nezavítali! A jelikož je to místo prakticky vysněné, využijeme prodlouženého víkendu v listopadu - tedy termínu čtvrtek 16. listopadu až neděle 19. listopadu.

 A když už je to jednak malebné městečko a druhak pak delší termín, máme za cíl:  a) najít perfektní ubytování, kde si oddíly budou doslova lebedit.. tedy vlastní třídu v ZŠ:) b) dohodnout stravování, prostě dát si jeden, dva obědy či večeře za výbornou cenu, ať nežijeme jen na čínských polévkách:)  c) již páteční den věnovat otázkám, k tomu zajistit zajímavé nabídky na výlet, sportovní vyžití, průzkum historické xyxy,  d) sobotní den rozprostřít jen do her - tudíž nebude kvapík mezi koly, budou moci být dvouhodinová kola, více zážitku:) A kdo nebude hrát, bude mít možnost využít nějaký ten program, prostě aby nemusel zevlovat po městě...

Co vy na to, dorazíte? Počty nyní netřeba hlásit, spíš zájem ANO / NE. Co bych rád, a na co stejně v pravidlech nějak pomyslíme... vidět oddíl tak nějak průřezově, ne jen nejstarší borce, co si jdou užít jedno noční kolo:) Teda pokud v oddíle máte jen starší borce, to pak je jiná:)

 Za Dakoty

 Tomek