Protože naše činnost je vázaná na školní rok a ten letošní bude končit v roce 2021, vstupujeme nyní vlastně svým způsobem do nového desetiletí. Doufáme, že podmínky budou nyní příznivější, než tomu bylo na jaře. A co nás všechno čeká?
Především první oddílová schůzka, která se bude konat tradičně na Cimrmanském v Rozdělově. Tentokrát bude trochu detektivní, což souvisí s novou celoroční hrou.
Pak tradiční akce pro veřejnost, tedy Běh Járy Cimrmana a Den stromů. A koncem října pak podzimní zápočtová cesta. Měli jsme se podle původního plánu podívat do Slovenského ráje. Z důvodu změny situace a možných restrikcí ale došlo ke změně plánu a navštívíme Slavkovský les. Jsou známé i termíny jednodenních akcí Gabči a Petruchy. Ale snad bude taky Výsadek, Vyzvědači, brigáda na Opárně, Vánoce, Silvestr, Zimní expedice, Steinbach, Velikonoce a hlavně letní prázdniny! To jsem to vzal trochu hopem. Ale třeba zrovna Zimní expedice by vzhledem k termínu začátkem února mohla být zajímavá. A když byla loni mírná zima, třeba bude letos sněhu a mrazu víc.
Prostě myslím, že se letos nudit nebudeme. Těším se, že se občas uvidíme. Hop